İzmit Oto Fren Testi
İzmit Oto Fren Testi

İzmit Oto Fren Testi

 

Yapılan yolculuklar da aracın kontrolünü sağlamadaki en önemli aşamalardan birisi fren sistemidir. Sürücü ve araçta bulunan diğer yolcuların hayatı bu sisteme dayalıdır. Aracın düzenli olarak bakıma sokulması ve bu bakım sırasında özellikle fren sisteminin detaylı bir şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Parçalar titizlikle incelenmeli gerekli olan parçalar değiştirilip tamir edilmelidir.


Fren Testi Nasıl Yapılır?


Fren testi son teknoloji ürünleri ve alanında uzmanlaşmış ekipler tarafından yapılmalıdır. Fren testi cihazı rampasında test için özel olarak hazırlanmış zemin üzerindeki rulo disklerden oluşan kısıma araç yerleştirilerek uzman ekip tarafından teste sokulması ile yapılan çalışmalara denir. Bu test sırasında lastiklerin kullanım ömrü ve durumu, disk ve balatalardaki arızalar, el fren durumu, fren tutuşu, sağa ve sola sapma oranları ile beraber birçok durumun kontrolü sonrasında alınan veriler maddeler halinde rapor edilir. Bu işlemler insan hatası riskinden dolayı tamamen dijital makineler ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
erken menopoz bitkisel çözüm saraçoğlu menopoz ağrıları nelerdir ultimatif menopoz kaç yaşında başlar 2y1 menopozun ilk belirtileri menopoza ne iyi gelir