İzmit Oto Ekspertiz
İzmit Oto Ekspertiz

İzmit Oto Ekspertiz

 

Oto ekspertiz hizmeti 2. el oto alım - satımında otomobillerin zaman içinde kullanımdan kaynaklı oluşmuş veya oluşabilecek sorunların objektif bir biçimde çeşitli cihazlar ve profesyonel ekip bilgisiyle araç alan veya satan kişilere danışmanlık hizmetinin verildiği bir iş koludur.


Araçlarınızın tam teşekküllü performans testini yapıyor, alım satımlarınızda güvenliğinizi sağlıyoruz. Testlerimiz sonucunda aldığınız rapor ile araçlar hakkında neredeyse sıfır yanıma payı ile hüküm sahibi olabilirsiniz. Araçlarınızın gelecekte ne gibi masrafları çıkabileceğini öngörebilme imkanına kavuşuyorsunuz.

 

  


Oto ekspertiz işlemleri ilgili aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen parçalara, mekanik aksamında bozulan yerlerden yakın zamanda masraf çıkarabilecek tüm noktalara kadar otomobilin incelenmesinden oluşmaktadır.


Oto ekspertiz işlemleri son bulduğunda ise bu işlemin yapılmasını isteyen kişiye yazılı rapor ve bilgi sunumu gerçekleştirilmektedir. Oto ekspertiz raporu içerisinde bulunan her bir detayın eksiksiz bir şekilde bulunması, kişilerin ikinci el araç alırken dikkat etmeleri gereken hususlar arasında yer almaktadır.

 

  


Oto ekspertiz raporu içerisinde aracın tamire gidip gitmediği, kaza geçirip geçirmediği, orijinal parçalarının değişip değişmediği gibi önemli bilgiler bulunmaktadır.


Oto ekspertizde aracın motoru, yürüyen aksamı, kaporta aksamları,fren tesri,yanal kayma testi, beygir gücü vb. önemli noktaları kontrol edilerek bir rapor şeklinde müşterilere sunulmaktadır.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
erken menopozun belirtileri nelerdir östrojoen hormonu nasıl artar erken menopoz bitkisel çözüm erken menopoz bitkisel çözüm saraçoğlu erken menopoz bitkisel tedavi menopoz kaç yaşında başlar menopoz tedavisi